Skip to Content
Excedrin Tension Κεφαλαλγία Αρωγή, Acetamophen 500mg, Καφεΐνη 65mg, Πόνος Reliever, Ασπιρίνη-ελεύθερος, 100 Count

Price:

14,30 €


Excedrin Tension Κεφαλαλγία Αρωγή, Acetamophen 500mg, Καφεΐνη 65mg, Πόνος Reliever, Ασπιρίνη-ελεύθερος, 100 Count

https://nutricity.cy/shop/brswiyancqegmf3e-excedrin-tension-kephalalgia-aroge-acetamophen-500mg-kapheine-65mg-ponos-reliever-aspirine-eleutheros-100-count-130102 https://nutricity.cy/web/image/product.template/130102/image_1920?unique=a69c4fe
(0 review)
11 sold in last 24 hours

Stock Expiry Date: 16-01-2027

Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Ένα μπουκάλι των 100 καψουλών του Excedrin Tension Κεφαλαλγία Αρωγής Χωρίς Ασπιρίνη για το κεφάλι, τον αυχένα και την ωμοπλάτη ανακούφιση
  • Aspirin-free ένταση πονοκέφαλος φάρμακο πόνου που ανακουφίζει γρήγορα τους πονοκεφάλους και τον πόνο που προκαλείται από την ένταση και το άγχος
  • Παρέχει ανακούφιση από τον πόνο των μυών, του ώμου και του λαιμού
  • Συνδυάζει ακεταμινοφαίνη με καφεΐνη για να ανακουφίσει προσωρινά τον πόνο που προκαλείται από πονοκεφάλους και μυϊκούς πόνους
  • Περιέχει μια αξιόπιστη φόρμουλα που συνδυάζει ένα παυσίπονο και έναν ενισχυτή
  • Ανακουφίζει αποτελεσματικά τους πονοκεφάλους τύπου έντασης σε βολική μορφή καπελιού
  • HSA and FSA eligible item. Medicare Advantage OTC (MAOTC) eligible. *OTC benefits and eligible products vary by plan. Check your plan for specific details.

14,30 € 14.3 EUR 14,30 € Tax Included

Not Available For Sale

(0,14 € / Units)
9 people are viewing this right now

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Μάρκα
  • Γεύσεις
  • Αριθμός μονάδων
  • Μορφή αντικειμένου
  • Βάρος αντικειμένου
  • Οφέλη προϊόντων
  • Αριθμός αντικειμένων
  • Formοσολογία
  • Παραγωγός
  • Διαστάσεις αντικειμένων L x W x H
  • Συστατικά
  • Τύπος προϊόντος
  • Ειδικές χρήσεις για το προϊόν
  • Ενεργά συστατικά
  • UPC
  • Όνομα μοντέλου
  • Αριθμός αναγνώρισης παγκόσμιου εμπορίου
  • Όνομα τύπου συσκευασίας
  • Κοινό-στόχος
  • Αριθμός περιεχομένου δικτύου
  • Τύπος προϊόντος
  • Βάρος αντικειμένου
  • Μάρκα
  • Συστατικά
  • Επωνυμία
  • Περιγραφή ηλικιακού εύρους
  • Τύπος εμπορευματοκιβωτίου
  • Αριθμός μέρους κατασκευαστή
  • Αριθμό μοντέλου
  • Διαστάσεις αντικειμένου
  • Συμπληρωματικά χαρακτηριστικά
  • Μέρος του σώματος χρήσης στόχου

Αυτός ο συνδυασμός δεν υπάρχει.

Επικοινωνήστε μαζί μας
Ακεταμινοφαίνη
Συστατικά Διοξείδιο του τιτανίου, Τάλκης, στεατικό μαγνήσιο, Στεατικό οξύ, Ποβιδόνη, Μικροκρυσταλλική κυτταρίνη, Πολυαιθυλενογλυκόλη, Πολυβινυλική αλκοόλη, FD&C yellow no. 6 aluminum lake, FD&C Blue No. 2 Aluminum Lake, D&C red No. 27 aluminum lake, Inactive Ingredients: benzoic acid, Active Ingredients: Acetaminophen 500 mg - Pain reliever Caffeine 65 mg - Pain reliever aid, pregelatinized corn starch
Ειδικές χρήσεις για το προϊόν Ανακούφιση από τον πόνο, Κεφαλαλγία Ανακούφιση
Κοινό-στόχος Γυναίκες, Unisex-ενήλικες, Men
Συστατικά Τάλκης, Στεατικό οξύ, Στεατικό μαγνήσιο, Διοξείδιο του τιτανίου, Πολυβινυλική αλκοόλη, Προζελατινοποιημένο άμυλο καλαμποκιού, Ποβιδόνη, Μικροκρυσταλλική κυτταρίνη, Πολυαιθυλενογλυκόλη, Fd&c μπλε αριθ. 2 λίμνη αργιλίου, Fd&c κίτρινη αριθ. 6 λίμνη αργιλίου, Ανενεργά συστατικά: Βενζοϊκό οξύ, D&c Red No. 27 Λίμνη αργιλίου, Ενεργά συστατικά: Acetaminophen 500 Mg-Pain Reliever καφεΐνη 65 Mg-Pain Reliever Aid
Μάρκα Excedrin
Γεύσεις Χωρίς γεύση
Αριθμός μονάδων 100 Μέτρα
Μορφή αντικειμένου Καπέλα
Βάρος αντικειμένου 3,21 ουγγιές
Οφέλη προϊόντων Κεφαλαλγία Ανακούφιση
Αριθμός αντικειμένων 1
Formοσολογία Καπέλα
Παραγωγός Haleon US Services Inc. (στα Αγγλικά).
Διαστάσεις αντικειμένων L x W x H 6 X 5 X 4 Ίντσες
Τύπος προϊόντος Acetaminophen
Ενεργά συστατικά (in each caplet) Acetaminophen 500 mg - Pain reliever Caffeine 65 mg - Pain reliever aid
UPC 300672045911
Όνομα μοντέλου Βλέπε συσκευασία
Αριθμός αναγνώρισης παγκόσμιου εμπορίου 00300672045911
Όνομα τύπου συσκευασίας Φιάλη
Αριθμός περιεχομένου δικτύου 100 Count
Τύπος προϊόντος Φάρμακο
Βάρος αντικειμένου 3.21 Ουγγιά
Μάρκα Εκεδρίνη
Επωνυμία Excedrin
Περιγραφή ηλικιακού εύρους Ενήλικες
Τύπος εμπορευματοκιβωτίου Φιάλη
Αριθμός μέρους κατασκευαστή 44070643
Αριθμό μοντέλου 44070643
Διαστάσεις αντικειμένου 6 x 5 x 4 ίντσες
Συμπληρωματικά χαρακτηριστικά Γρήγορη ενεργοποίηση
Μέρος του σώματος χρήσης στόχου Head
  • Buy Four or More Offer

    Έκπτωση 5% όταν αγοράζετε 4 ή περισσότερα προϊόντα

  • Next Purchase Offer
    Πάρτε 5% έκπτωση στην επόμενη αγορά σας.
  • Ships From(Cyprus)
    Οι παραγγελίες επεξεργάζονται και αποστέλλονται από το Μπρούκλιν, ΗΠΑ.

  • Delivery Offer(Cyprus)
    Απολαύστε δωρεάν αποστολή για παραγγελίες άνω των 200€.
Delivery Detail
Εκτιμώμενοι χρόνοι παράδοσης: 12-26 ημέρες (Διεθνής).
3-6 ημέρες (Εγχώρια)
Safe Checkout
Εγγυημένη Ασφαλής Πληρωμή
Return Policy

Εγγύηση Επιστροφής 30 Ημερών
Αγορές με υποστήριξη επιστροφής 30 ημερών που ενισχύουν την εμπιστοσύνη.

Free Return Pickup
Δωρεάν παραλαβή επιστροφών διαθέσιμη
Θα αναλάβουμε τις επιστροφές από την πόρτα σας χωρίς επιπλέον κόστος.

 

Υπερένταση Κεφαλαλγία Ανακούφιση Τα αιγοειδή είναι μια ταχείας δράσης, χωρίς ασπιρίνη εναλλακτική λύση που παρέχει ανακούφιση από τον πονοκέφαλο, ανακούφιση από τον πόνο στον αυχένα και ανακούφιση από τον πόνο στον ώμο γρήγορα. Συνδυάζοντας την ακεταμινοφαίνη με καφεΐνη, αυτό το φάρμακο για τον πονοκέφαλο της έντασης παρέχει μια αποτελεσματική φόρμουλα τόσο με ένα αναλγητικό όσο και με έναν ενισχυτή για τη θεραπεία των πονοκεφάλων που σχετίζονται με τον πόνο στον αυχένα και τον ώμο που προκαλείται από την ένταση και το στρες. Αυτές οι κεφαλαλγίες έντασης Excedrin ανακουφίζουν τον μικρό πόνο που προκαλείται από πονοκεφάλους έντασης και μυϊκούς πόνους. Ανακουφιστείτε γρήγορα από τον πονοκέφαλο, τον αυχένα και τον ώμο σας με αυτό το φάρμακο για τον πόνο από την ένταση.

Σημαντικές πληροφορίες

Πληροφορίες ασφαλείας

Συναγερμός αλλεργίας: Η ακεταμινοφαίνη μπορεί να προκαλέσει σοβαρές δερματικές αντιδράσεις. Τα συμπτώματα μπορεί να περιλαμβάνουν: • ερυθρότητα του δέρματος • φουσκάλες • εξάνθημα Εάν εμφανιστεί δερματική αντίδραση, σταματήστε τη χρήση και ζητήστε αμέσως ιατρική βοήθεια. Προειδοποίηση ήπατος: Αυτό το προϊόν περιέχει ακεταμινοφαίνη. Σοβαρή ηπατική βλάβη μπορεί να εμφανιστεί εάν πάρετε • περισσότερα από 6 πτερύγια σε 24 ώρες, η οποία είναι η μέγιστη ημερήσια ποσότητα • με άλλα φάρμακα που περιέχουν ακεταμινοφαίνη • 3 ή περισσότερα αλκοολούχα ποτά κάθε μέρα ενώ χρησιμοποιείτε αυτό το προϊόν προειδοποίηση καφεΐνης: Η συνιστώμενη δόση αυτού του προϊόντος περιέχει περίπου τόση καφεΐνη όσο ένα φλιτζάνι καφέ. Περιορίστε τη χρήση φαρμάκων που περιέχουν καφεΐνη, τρόφιμα, ή ποτά κατά τη λήψη αυτού του προϊόντος, επειδή πάρα πολύ καφεΐνη μπορεί να προκαλέσει νευρικότητα, ευερεθιστότητα, αϋπνία, και, περιστασιακά, ταχυπαλμία. Μην χρησιμοποιήσετε • εάν είστε αλλεργικός στην ακεταμινοφαίνη • με οποιοδήποτε άλλο φάρμακο που περιέχει ακεταμινοφαίνη (συνταγή ή μη συνταγή). Εάν δεν είστε σίγουροι εάν ένα φάρμακο περιέχει ακεταμινοφαίνη, ask ένα γιατρό ή φαρμακοποιό. Ρωτήστε ένα γιατρό πριν από τη χρήση εάν • έχετε ηπατική νόσο Ρωτήστε ένα γιατρό ή φαρμακοποιό πριν από τη χρήση εάν παίρνετε • παίρνετε το φάρμακο αραίωσης αίματος βαρφαρίνη Σταματήστε τη χρήση και ask ένα γιατρό εάν • τυχόν νέα συμπτώματα εμφανίζονται • επώδυνη περιοχή είναι κόκκινο ή πρησμένο • πόνος χειροτερεύει ή διαρκεί για περισσότερο από 10 ημέρες • πυρετός επιδεινώνεται ή διαρκεί για περισσότερο από 3 ημέρες Αυτά μπορεί να είναι σημάδια σοβαρής κατάστασης. Εάν είστε έγκυος ή θηλάζετε, ask έναν επαγγελματία υγείας πριν από τη χρήση. Να φυλάσσεται μακριά από παιδιά. Σε περίπτωση υπερδοσολογίας, να πάρετειατρική βοήθεια ή επικοινωνήστε αμέσως με ένα Κέντρο Ελέγχου Δηλητηρίων. Η γρήγορη ιατρική φροντίδα είναι κρίσιμη για τους ενήλικες καθώς και για τα παιδιά ακόμη και αν δεν παρατηρήσετε σημεία ή συμπτώματα.

Συστατικά

Active Ingredients: Acetaminophen 500 mg - Pain reliever Caffeine 65 mg - Pain reliever aid; Inactive Ingredients: benzoic acid, D&C red no. 27 aluminum lake, FD&C blue no. 2 aluminum lake, FD&C yellow no. 6 aluminum lake, magnesium stearate, microcrystalline cellulose, polyethylene glycol, polyvinyl alcohol, povidone, pregelatinized corn starch, stearic acid, talc, titanium dioxide

Directions

Please follow label instructions.

Νομική αποποίηση ευθύνης

Οι δηλώσεις σχετικά με τα συμπληρώματα διατροφής δεν έχουν αξιολογηθεί από τον ΕΟΦ και δεν προορίζονται για τη διάγνωση, θεραπεία, θεραπεία, ή την πρόληψη οποιασδήποτε ασθένειας ή κατάστασης υγείας.

Διαστάσεις προϊόντος

6 x 5 x 4 ίντσες; 3,21 ουγγιές

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Αποποίηση ευθυνών
Τα διατροφικά συμπληρώματα δεν είναι φάρμακα. Τα προϊόντα που πωλούνται σε αυτή την ιστοσελίδα δεν προορίζονται για τη διάγνωση, θεραπεία, ίαση ή πρόληψη οποιασδήποτε ασθένειας. Εάν έχετε ιατρική κατάσταση, συμβουλευτείτε πάντα έναν εξειδικευμένο επαγγελματία υγείας πριν από τη χρήση. Τα ατομικά αποτελέσματα μπορεί να διαφέρουν. Κάνοντας μια παραγγελία, συμφωνείτε να συμμορφώνεστε με τους κανονισμούς εισαγωγής της χώρας σας. Καλύπτουμε τους εφαρμοστέους δασμούς και φόρους όπου αναφέρεται.