Acetaminophen, Grape Flavor, 160 mg - 4 fl oz
Stock Expiry Date: 18-06-2027
Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!
- MULTI-SYMPTOM RELIEF: Ανακουφίστε το παιδί σας από τους μικρούς πόνους και τους πόνους και μειώστε τον πυρετό τους με το πόσιμο εναιώρημα Rite Aid ακεταμινοφαίνη.
- FREE ΑΠΟ ΜΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΣΘΕΤΑ: Η ακεταμινοφαίνη των παιδιών του Rite Aid είναι χωρίς αλκοόλ, χωρίς γλουτένη, χωρίς ιβουπροφαίνη και χωρίς ασπιρίνη.
| Ειδικές χρήσεις για το προϊόν | Κρύο, Πυρετός |
| Συστατικά | V, Γλυκερίνη, Ορβιτόλη, Κιτρικό οξύ, Γλυκόλη, Βενζοϊκό νάτριο, Υδροξυαιθυλοκυτταρίνη, Μικροκρυσταλλική κυτταρίνη, Νατριούχος καρβοξυμεθυλοκυτταρίνη, Σιρόπι καλαμποκιού υψηλής φρουκτόζης, D&c Κόκκινο 33, Νερό (καθαρό), Fd&c Μπλε 1, Ενεργά συστατικά: Acetaminophen Usp (160 Mg άλγος Reliever / πυρετός Reducer), Ανενεργά συστατικά: Butylparaben, Καραγενάνη (κόκκινα φύκια) |
| Οφέλη προϊόντων | Πυρετός |
| Αριθμός αντικειμένων | 1 |
| Μορφή αντικειμένου | Tabletισκίο |
| Τύπος προϊόντος | Φάρμακο |
| Μάρκα | ΒΟΗΘΕΙΑ |
-
Έκπτωση 5% όταν αγοράζετε 4 ή περισσότερα προϊόντα
-
Πάρτε 5% έκπτωση στην επόμενη αγορά σας.
-
Οι παραγγελίες επεξεργάζονται και αποστέλλονται από το Μπρούκλιν, ΗΠΑ.
-
Απολαύστε δωρεάν αποστολή για παραγγελίες άνω των 200€.
3-6 ημέρες (Εγχώρια)
Εγγύηση Επιστροφής 30 Ημερών
Αγορές με υποστήριξη επιστροφής 30 ημερών που ενισχύουν την εμπιστοσύνη.
SKU |
BRSWIYLZBMBBWCDM |
Κατηγορία |
Υγειονομική περίθαλψη , Φάρμακο υπερκαταχώρισης , Ανακουφίζει ο Πόνος , Μη Ασπιρίνη , Ακεταμινοφαίνη |
Tags |
Για κάθε παιδί με πυρετό ή που βιώνει κάποιο πόνο, Rite Aid Παιδικός Πυρετός και ο πόνος Reliever είναι η γρήγορη αποκατάσταση που χρειάζονται. Για παιδιά ηλικίας δύο έως 11 ετών, αυτό το φάρμακο χωρίς γλουτένη, χωρίς ιβουπροφαίνη, χωρίς αλκοόλ, χωρίς ασπιρίνη είναι απαλό και αποτελεσματικό. Επιπλέον, η γεύση σταφυλιού είναι σίγουρα ευχάριστη! Κάθε φιάλη έρχεται με ένα κύπελλο δοσολογίας για την ακριβή δοσολογία και περιέχει 160mg ακεταμινοφαίνη σε 5 mL.
Features & Benefits:
*Compare to the active ingredient in Children's Tylenol Oral Suspension
Σημαντικές πληροφορίες
Ενδείξεις
temporarily relieves minor aches and pains due to:<BR>the common cold <BR>headaches <BR>immunizations <BR>reduces fever <BR>flu <BR>sore throat <BR>toothaches
Συστατικά
Active Ingredients: Acetaminophen USP (160 mg pain reliever/fever reducer); Inactive Ingredients: Butylparaben, Carboxymethylcellulose Sodium, Carrageenan (Red Seaweed), Citric Acid, D&C Red 33, FD&C Blue 1, Flavor, Glycerin, High Fructose Corn Syrup, Hydroxyethylcellulose, Microcrystalline Cellulose, Propylene Glycol, Water (Purified), Sodium Benzoate, Sorbitol
Οδηγίες
do not use more than directed (see overdose warning) <BR>shake well before using <BR>find right dose on chart below <BR>if possible, use weight to dose; otherwise use age <BR>repeat dose every 4 hours, if needed <BR>do not use more than 5 times in 24 hours <BR>only use enclosed measuring cup. Do not use any other dosing device<BR>WEIGHT (lb)AGE (yr)DOSE (tsp)<BR>under 24under 2ask a doctor<BR>24-352-31<BR>36-474-51 1/2<BR>48-596-82<BR>60-719-102 1/2<BR>72-95113<BR><BR>each teaspoon contains: sod
Νομική αποποίηση ευθύνης
Οι δηλώσεις σχετικά με τα συμπληρώματα διατροφής δεν έχουν αξιολογηθεί από τον ΕΟΦ και δεν προορίζονται για τη διάγνωση, θεραπεία, θεραπεία, ή την πρόληψη οποιασδήποτε ασθένειας ή κατάστασης υγείας.
Διαστάσεις Συσκευασίας
5.2 x 2.13 x 2.01 ίντσες; 6.74 ουγγιές
Shipping & Delivery
At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.
Domestic Shipping :
Orders are typically delivered within 3–6 business days.
International Shipping:
Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.
You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.
Αποποίηση ευθυνών
Τα διατροφικά συμπληρώματα δεν είναι φάρμακα. Τα προϊόντα που πωλούνται σε αυτή την ιστοσελίδα δεν προορίζονται για τη διάγνωση, θεραπεία, ίαση ή πρόληψη οποιασδήποτε ασθένειας. Εάν έχετε ιατρική κατάσταση, συμβουλευτείτε πάντα έναν εξειδικευμένο επαγγελματία υγείας πριν από τη χρήση. Τα ατομικά αποτελέσματα μπορεί να διαφέρουν. Κάνοντας μια παραγγελία, συμφωνείτε να συμμορφώνεστε με τους κανονισμούς εισαγωγής της χώρας σας. Καλύπτουμε τους εφαρμοστέους δασμούς και φόρους όπου αναφέρεται.







