Allegra Ενηλίκων 12- Ωραία δισκία ανακούφισης της αλλεργίας, Μη- Νυσταγμός Εσωτερική και Εξωτερική Αλλεργία Ιατρική, 60 mg Fexofenadine HCI Αντιισταμινικό χάπι, 12- Count
Stock Expiry Date: 09-10-2027
Made in the USA
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!
- ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΩΝ: Ένα (1) 12-αριθμό πακέτο δισκίων ανακούφισης 12- Ωρών Allegra Adult
- 12- ΩΡΑ RELIEF: Πάρτε Allegra αντιισταμινικό χάπι ημέρα ή νύχτα για 12 ώρες ανακούφιση από τα χειρότερα συμπτώματα αλλεργίας σας
- NON-DROWSY: Σχεδιασμένο με δραστικό συστατικό φεξοφεναδίνη, ένα μη-νυσματικό εξωχρηματιστηριακό φάρμακο με 0% παρεμβολές εγκεφάλου
- FAST-ACTING: Allegra 12ωρη αλλεργική ιατρική αρχίζει να λειτουργεί σε μία ώρα για γρήγορη * ανακούφιση από το φτάρνισμα, τρεχούμενη μύτη, φαγούρα και υδατώδη μάτια, και φαγούρα μύτη ή λαιμό
- INDOOR & OUTDOOR ALLERGIES: Use Allegra tablets for seasonal outdoor and indoor allergens like pollen, ragweed, grass, trees, dust, mold, and pet dander
- ALLERGIST ΣΥΣΤΑΣΗ: Allegra είναι η αριθ. 1 αλλεργιοσυνιστώμενη μη νυσταγμένη μάρκα μεταξύ των εξωχρηματιστηριακών από του στόματος αντιισταμινικών
| Ενεργά συστατικά | Πολυαιθυλενογλυκόλη, Υπρομελλόζη, Στεατικό μαγνήσιο, Διοξείδιο του τιτανίου, Ποβιδόνη, Μικροκρυσταλλική κυτταρίνη, Κολλοειδές διοξείδιο του πυριτίου, Προζελατινοποιημένο Άμυλο, Κροσκαρμελλόζη Νάτριο, Μείγματα οξειδίου του σιδήρου |
| Συμπληρωματικά χαρακτηριστικά | Non-Drowsy, Γρήγορη ενεργοποίηση |
| Μάρκα | Allegra |
| Αριθμός μονάδων | 12.0 Αριθμός |
| Μορφή αντικειμένου | Tabletισκίο |
| Βάρος αντικειμένου | 0,02 Λίρες |
| Οφέλη προϊόντων | Έλεγχος Αλλεργίας |
| Αριθμός αντικειμένων | 1 |
| Formοσολογία | Tabletισκία |
| Παραγωγός | Chattem Inc. |
| Διαστάσεις αντικειμένων L x W x H | 4.56 Χ 1.02 Χ 2.83 Ίντσες |
| Συστατικά | Fexofenadine HCI - 60 mg |
| Τύπος προϊόντος | Allergy Medicine |
| Ειδικές χρήσεις για το προϊόν | Πίεση του κόλπου |
| UPC | 041167413128 885717850984 |
| Αριθμός αναγνώρισης παγκόσμιου εμπορίου | 00041167413128 |
| Όνομα τύπου συσκευασίας | Blister |
| Κοινό-στόχος | Unisex-ενήλικες |
| Αριθμός περιεχομένου δικτύου | 12 Count |
| Τύπος προϊόντος | Φάρμακο |
| Καθαρό βάρος περιεχομένου | 60 Grams |
| Βάρος αντικειμένου | 0,02 Λίρες |
| Μάρκα | Αλέγκρα |
| Συστατικά | Fexofenadine Hci-60 Mg |
| Επωνυμία | Allegra |
| Περιγραφή ηλικιακού εύρους | Ενήλικες |
| Τύπος εμπορευματοκιβωτίου | Φιάλη |
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | 41167413128 |
| Αριθμό μοντέλου | 41167413128 |
| Διαστάσεις αντικειμένου | 4.56 x 1.02 x 2.83 inches |
| Μέρος του σώματος χρήσης στόχου | Eyes |
-
Έκπτωση 5% όταν αγοράζετε 4 ή περισσότερα προϊόντα
-
Πάρτε 5% έκπτωση στην επόμενη αγορά σας.
-
Οι παραγγελίες επεξεργάζονται και αποστέλλονται από το Μπρούκλιν, ΗΠΑ.
-
Απολαύστε δωρεάν αποστολή για παραγγελίες άνω των 200€.
3-6 ημέρες (Εγχώρια)
Εγγύηση Επιστροφής 30 Ημερών
Αγορές με υποστήριξη επιστροφής 30 ημερών που ενισχύουν την εμπιστοσύνη.
SKU |
BRSWIZT7DMGQYAL6 |
Κατηγορία |
Υγειονομική περίθαλψη , Φάρμακο υπερκαταχώρισης , Αλλεργία, Σινός & Άσθμα , Ιατρική Αλλεργίας |
Barcode |
041167413128885717850984 |
Tags |
Για τα συμπτώματα αλλεργίας σας, τίποτα δεν λειτουργεί γρηγορότερα από το Allegra Adult 12- Hour Relief Tablet. Allegra θεραπεία ανακούφιση αλλεργίας αρχίζει να λειτουργεί σε μια ώρα για να σας δώσει όλο το εικοσιτετράωρο ανακούφιση από το φτάρνισμα, τρέχει μύτη, φαγούρα και υγρό μάτια, και φαγούρα μύτη ή λαιμό. Ένα χάπι παρέχει 12 ώρες ανακούφιση αλλεργία που δεν σας κάνει υπνηλία και να επηρεάσει τη φυσιολογική λειτουργία του εγκεφάλου σας. Πάρτε μέχρι και δύο χάπια καθημερινά για μια πλήρη ημέρα ανακούφισης των συμπτωμάτων. Κάθε δισκίο είναι σχεδιασμένο με δραστική ουσία fexofenadine για να παρέχει ισχυρή ανακούφιση από αλλεργιογόνα εξωτερικού χώρου και εσωτερικού χώρου, όπως γύρη, ragweed, γρασίδι, δέντρα, σκόνη, μούχλα, και κατοικίδιο ζώο dander. Στοκ μέχρι το Allegra 12- Hour δισκία για γρήγορη *, αποτελεσματική ανακούφιση από τις αλλεργίες. *Ξεκινάει σε μια ώρα.
Σημαντικές πληροφορίες
Πληροφορίες ασφαλείας
Να φυλάσσεται μακριά από παιδιά. Φυλάσσετε σε θερμοκρασία δωματίου.
Ενδείξεις
Συμπτώματα Αλλεργίας
Συστατικά
Fexofenadine HCI - 60 mg
Οδηγίες
Ενήλικες 18 ετών και άνω: Αυτό το προϊόν πρέπει να χρησιμοποιείται μία φορά την ημέρα (κάθε 24 ώρες), κάθε μέρα για 14 ημέρες. Μπορεί να πάρει 1 έως 4 ημέρες για πλήρη δράση, αν και μερικοί άνθρωποι παίρνουν πλήρη ανακούφιση των συμπτωμάτων μέσα σε 24 ώρες.
Νομική αποποίηση ευθύνης
Οι δηλώσεις σχετικά με τα συμπληρώματα διατροφής δεν έχουν αξιολογηθεί από τον ΕΟΦ και δεν προορίζονται για τη διάγνωση, θεραπεία, θεραπεία, ή την πρόληψη οποιασδήποτε ασθένειας ή κατάστασης υγείας.
Διαστάσεις προϊόντος
4,56 x 1,02 x 2,83 ίντσες; 0,32 ουγγιές
Shipping & Delivery
At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.
Domestic Shipping :
Orders are typically delivered within 3–6 business days.
International Shipping:
Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.
You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.
Αποποίηση ευθυνών
Τα διατροφικά συμπληρώματα δεν είναι φάρμακα. Τα προϊόντα που πωλούνται σε αυτή την ιστοσελίδα δεν προορίζονται για τη διάγνωση, θεραπεία, ίαση ή πρόληψη οποιασδήποτε ασθένειας. Εάν έχετε ιατρική κατάσταση, συμβουλευτείτε πάντα έναν εξειδικευμένο επαγγελματία υγείας πριν από τη χρήση. Τα ατομικά αποτελέσματα μπορεί να διαφέρουν. Κάνοντας μια παραγγελία, συμφωνείτε να συμμορφώνεστε με τους κανονισμούς εισαγωγής της χώρας σας. Καλύπτουμε τους εφαρμοστέους δασμούς και φόρους όπου αναφέρεται.









